Het antwoord op misschien

19.99

Titel: Het antwoord op misschien
Auteur: Hendrik Winter
Vertaling: Lilian Caris
ISBN: 9789402704143

Aantal pagina’s: 368
Omslag: Paperback

Beschrijving

Beschrijving

Adam is een laatbloeier. Hij woont bij zijn oma die dement begint te worden en hij werkt als taxichauffeur voor ernstig zieken. Eigenlijk zou hij graag de Chimborazo beklimmen, de hoogste vulkaan ter wereld, als je vanaf het centrum van de aarde rekent. Maar ja, geen tijd, geen geld... Er komt altijd wel wat tussen. Dan stapt Jessi zijn taxi in. Ze is jong, mooi en in het bezit van een flinke tumor in haar luchtpijp. Ze heeft misschien niet zoveel tijd meer om haar dromen waar te maken. Dat Jessi en Adam verliefd worden is zeker, een gezamenlijke toekomst is dat niet. Tijd voor Adam om in actie te komen. Een prachtig, ontroerend verhaal over liefde, leven en loslaten voor de lezers van Jojo Moyes, Lori Nelson Spielman en John Green.

Aangeraden in de community: Conniesboekkies

“Wat een geweldige roman is dit ! Het heeft van alles wat. […] Doordat de auteur echter naast al deze ellende ook ruimte heeft gemaakt voor vrolijke en liefdevolle momenten is het gelukkig geen zwaar boek geworden maar een luchtige roman die je doet glimlachen maar uiteraard ook naar die doos tissues doet grijpen. Een geweldig mooie combinatie en dit alles met een zeer prettige vertelstijl waardoor je blijft lezen.” Lees verder…